MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ VE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEVEN TARSUS’TA BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Tarsus’ta Yenice Mahallesinde esnafı ziyaret etti kahve toplantınsa katıldı. Altaylılar Mahallesinde açık hava toplantısında vatandaşlarla bir araya gelen Kocamaz, Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven için destek istedi.

MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ VE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SEVEN TARSUS’TA BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

Yerel seçimlere sadece iki gün kaldı. Vatandaşlar 31 Mart Pazar günü sandık başına geçerek oy kullanacak.

Her daim vatandaşlarla iç içe olan İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, TBMM’nin tatile girmesinin ardından geldiği memleketi Mersin’de Partisinin Adaylarına destek olmak için sürdürdüğü seçim çalışmalarına devam ediyor.

Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, vatandaş ve esnaf gezilerine devam etti.  Sahada adım atmadık yer bırakmayan Milletvekili Kocamaz, her gün farklı bir ilçe ve mahallede, toplumun farklı kesimleri ile bir araya geldi gencinden yaşlısına sıkmadık el bırakmadı.

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, son gezisini ise Tarsus’ta gerçekleştirdi.

Tarsus İlçe Başkanı Burak Özdil, Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven, Meclis Üyesi Adayları ve Teşkilata beraber Yenice Mahallesini ziyaret eden Milletvekili Burhanettin Kocamaz, esnaf ziyaretinde bulundu Tarsus Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven için destek istedi.

Kocamaz’a  ve İYİ Partililere sevgi gösterilerinde bulunan esnaf ve vatandaşlar talep ve önerilerini söylediler.

Ziyaret sırasında ise gülümseten diyaloglar yaşandı.

Esnaf ziyaretinin ardından Yenice’de kahvehane toplantısı gerçekleştirildi. Kahvehane toplantısında konuşan Tarsus Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven, Beledi Başkanı olduğunda Yenicenin görmediği hizmetleri kendi dönemlerinde alacaklarını vurguladı.

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz’da Yerel yönetimlerin önemine vurgu yaptığı konuşmasında , Suriyelilerle yaşanan sorunlara dikkat çekti, Türkiye’nin iyi yönetilmediğinin altını çizdi.  

Kocamaz, Mersin Büyükşehir olmak üzere bütün ilçelerde İYİ Parti olarak adaylarının seçime girdiğini ve hepsinin arkasında olduğunu vurgulayarak Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven için destek istedi.

Son olarak ise İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Bülent Özkan, İl Başkanı Av. Suat Şahin, Tarsus İlçe Başkanı Burak Özdil, Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Altaylılar Mahallesinde açık hava toplantısında vatandaşlarla bir araya geldiler.

Toplantının yapılacağı yere yürüyerek inen İYİ Partililer, yol boyunca sloganlar, meşaleler ve konfetilerle alana yürüdü.

Tarsus İlçe Başkanı Burak Özdil ve İl Başkanı Av. Suat Şahin yaptıkları konuşmada çok çetin bir mücadele verdiklerini söyleyerek Mersin’de büyükşehir olmak üzere 13 İlçede de iddialı olduklarını söyledi.

Tarsus halkının son beş yılda hayal kırıklığına uğradığını söyleyerek konuşmasına başlayan Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven, Belediye Başkanlığında kendilerinin halkın adamı olacağını söyledi.

İyi Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Bülent Özkan, Hür ve Müstakil olarak girdikleri seçimde iddialı olduklarını söyledi ve 31 Mart’ta Mersin’e güneş yeniden doğacak dedi Belediye Başkan Adayı Mehmet Yunus Seven için destek istedi.

Başkan Kocamaz seni kimse yıkamaz sloganları eşliğinde konuşmasına başlayan İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz’da, belediyeciliğin bir vizyon meselesi olduğunu, Tarsus’un son 5 yıldır geriye gittiğini söyleyerek “Bu kenti tamir etmek istiyorsanız Uzman Doktora destek vereceksiniz” şeklinde konuştu.

Milletvekili Kocamaz, 31 Mart seçiminin çok önemli olduğunu, iktidarın ülkeyi çok kötü yönettiğini söyledi. Kocamaz, Mersin’de yerel iktidarın hizmetlere sahip çıkmadığını ve Burhanettin Kocamaz adından rahatsız olduklarını söyleyerek Vahap Seçer’i çok sert sözlerle eleştirdi.

Konuşmaların ardından İyi Partililer ve meclis üyesi adayları birlik ve beraberlik mesajını Tarsus’ta verdi.

GÜNDEM

GENEL