MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ VE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖZDENİZ; ANAMUR’DA BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz partisinin Belediye Başkan adaylarına destek olmak için sürdüğü seçim gezileri kapsamında, son ziyaretini Anamur’a gerçekleştirdi. Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz için destek isteyen Kocamaz,”Mersin üzerine oynanan oyunları sandıkta bozacağız”dedi.

MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ VE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ÖZDENİZ; ANAMUR’DA BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz partisinin Belediye Başkan adaylarına destek olmak için sürdüğü seçim gezileri kapsamında esnaflarla buluştu vatandaşlarla bir araya geldi.

Her daim vatandaşlarla iç içe olan İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, TBMM’nin tatile girmesinin ardından geldiği memleketi Mersin’de Partisinin Adaylarına destek olmak için sürdürdüğü seçim çalışmalarını Anamur’da tamamladı

Mersin merkez ve 13 İlçede Mersin’in her noktasını karış karış gezerek her kesime dokunan İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz Anamur ‘da esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Gün boyu sahada adaylara destek olarak seçim çalışmalarına katılan Milletvekili Kocamaz, Anamur Belediye Başkan Adayı  Dr. Ali Rıza Özdeniz ,Meclis Üyesi Adayları ve Anamur teşkilatıyla beraber esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz ve İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz, gittikleri her yerde coşkuyla karşılandı. Sevgi gösterilerinde bulunan esnaf ve vatandaşlar talep ve önerilerini söylediler.

Milletvekili Kocamaz, Anamur Belediye Başkan Adayı  Dr. Ali Rıza Özdeniz  için destek istedi.

Esnaf ziyaretinin ardından İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Anamur İlçe Başkan Ethem Ziya Alıçlı , Belediye Başkanı Adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Anamurlu vatandaşlarla iftar yaptı.

Büyük bir coşku ve heyecanla karşılanan İYİ Partililer burada da vatandaşlarla tek tek tokalaştı.

Anamur İlçe Başkan Ethem Ziya Alıçlı’nın ardından konuşan Belediye Başkanı Adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz, Anamur tarafından çok sevildiğini, baskı ve tehditlerden dolayı gelemeyen vatandaşları bildiğini ama Anamur halkının kendine büyük destek verdiğini ve sessiz çoğunluğun seçimin sonucunun belirleyeceğinin altını çizdi.

Mührün doğru yerde kullanılması gerektiğini vurgulayarak konuşmasına başlayan  İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz’da , 31 Mart seçimin önemine değindi , kendi dönemlerinde yapılan hizmetlerden rahatsızlık duyanları sert sözlerle eleştirdi, Mersin üzerine oynan oyunları sandıkta bozacağız dedi.

Anamur Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz için destek isteyen Kocamaz, konuşmasının sonunda Anamur’a İYİ’lerin gelmesi gerektiğini söyledi ve Pazar Günü yapılacak olan seçimde herkesi oy kullanmaya davet etti.

 

GÜNDEM

GENEL