MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ VE BAŞKAN ADAYI SOYSAL TOROSLAR KUVAYİ MİLLİYE CADDESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Toroslar Belediye Başkan adayı Nihat Soysal ve partililerle birlikte Kuvayi Milliye Caddesi esnaflarını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Kocamaz ve beraberindekiler esnafların talep ve önerilerini dinledi.

MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ VE BAŞKAN ADAYI SOYSAL TOROSLAR KUVAYİ MİLLİYE CADDESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz halkın içerisinde yer almaya ve sorunları dinlemeye devam ediyor. Kocamaz’ın bu kapsamda Mersin merkez ve ilçelerde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleri sürüyor.

Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Toroslar Belediye Başkan adayı Nihat Soysal, Toroslar İlçe Başkanı ve teşkilatla beraber Kuvayi Milliye Caddesi esnaflarını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Milletvekili Kocamaz ve Toroslar Belediye Başkan adayı Nihat Soysal, esnafları tek tek gezdi.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden, onların talep ve önerilerini dinleyen Kocamaz ve beraberindekiler, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar diledi.

Esnaf ve vatandaşlar da Milletvekili Kocamaz’a ilgi, alakası ve hep yanlarında oldukları için teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Ziyaret sırasında esnaf ve vatandaşlar İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz’a büyük ilgi gösterirken yaşanan sıcak diyaloglar ise gülümsetti.

Öte yandan Esnaf ve vatandaşlar yaşanan ekonomik sıkıntılardan dert yanarken hem genel hem de yerel yönetimden şikayetçi oldu.

Hükümetin çalışmaları hakkında da esnafları bilgilendiren Kocamaz, insan merkezli siyaset anlayışıyla hareket eden İYİ Parti’nin tüm teşkilatları ile halkın içinde yer aldığını ifade ederek, bu ziyaretlerde sorunları birebir dinleme fırsatı bulduklarını, dile getirilen bu sorunların da ilgili yerlere iletilmesi ve kısa sürede çözüme kavuşturulması için çalıştıklarını kaydetti. Meclis'te halkın sesini duyurmaya devam edeceğini söyledi.

Esnafın ve halkın daima yanında olduklarını kaydeden Kocamaz, "Esnafımızın ve halkımızın sorunlarına duyarlılık göstererek, onlarla birlikte daha güzel bir Toroslar için çalışacağız" dedi.

GÜNDEM

GENEL