MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ, ÖZDENİZ’İN ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI “KAZANAN ANAMUR OLACAK”

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti’nin 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Anamur’dan Belediye Başkan Adayı gösterdiği Dr. Ali Rıza Özdeniz’in aday tanıtım toplantısına katıldı. Özdeniz, düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna seslendi “Kazanan Anamur olacak” dedi.

MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ, ÖZDENİZ’İN ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI “KAZANAN ANAMUR OLACAK”

31 Mart yerel seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte siyasi partilerin belediye başkan adayları da  belli oldu. Bu kapsamda İYİ Parti’nin Mersin ve İlçe Belediye Başkan Adayları da belirlendi. İYİ Parti’nin Anamur’dan Belediye Başkan Adayı gösterdiği Dr. Ali Rıza Özdeniz, düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna seslendi.

İYİ  Parti ilçe teşkilatında coşkulu bir kalabalıkla gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına; İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, İl Başkanı Av. Suat Şahin, Anamur İlçe Başkanı Ethem Ziya Alıçlı, İl ve İlçe Başkan Yardımcıları ve yöneticileri ile Belediye Başkan Adayları ile birlikte partililer ve vatandaşlar katıldı.

Anamur İlçe Başkanı Ethem Ziya Alıçlı ve İl Başkanı Av. Suat Şahin birer konuşma yaparak birlik beraberlik mesajları verdi.

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz ise yaptığı konuşmada ülkenin iyi yönetilmediğini, insanların her geçen gün biraz daha sıkıntı içerisine girdiğini ülkeyi bugün soktukları beka sorununun gelecekte daha derin yaşanacağına vurgu yaptı.

31 Martta yapılacak olan seçimin önemine değinen Milletvekili Kocamaz, konuşmasının sonunda Yerel Yönetimlerin çok önemli olduğunu dile getirdi.

Yerel seçimlerde iddialı bir çıkışlarının olacağını söyleyen İYİ Parti Anamur Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Rıza Özdeniz, Belediyeleri seçimde almaları halinde il ve ilçelerde vatandaşların değişimi görebileceklerini söyledi.

Bütün Anamur’da birlik, beraberlik, mutluluk ve  huzur için geldiklerini söyleyen belediye başkan adayı Özdeniz, demokratik , saygılı ,sevgili bir seçim yaşanmasını istedi.

Aday tanıtım toplantısının sonunda dtüm adaylar el ele birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

 

 

 

GÜNDEM

GENEL