MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ, BAYRAM ARİFESİNDE ŞEHİTLİK ZİYARETİNDE BULUNDU

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Mersin Valiliği tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen program kapsamında Arife Günü'nde Mersin Şehitliği'ni ziyaret etti. Duygulu anların yaşandığı şehitlik ziyaretinde Milletvekili Kocamaz, şehit mezarlarına karanfil bırakarak, şehit aileleri ile bayramlaştı.

MİLLETVEKİLİ KOCAMAZ, BAYRAM ARİFESİNDE ŞEHİTLİK ZİYARETİNDE BULUNDU

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Mersin Valiliği tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen program kapsamında Arife Günü'nde Mersin Şehitliği'ni ziyaret ederek, şehit aileleri ile bayramlaştı.

Toroslar ilçesi Akbelen Mahallesi Şehir Mezarlığı’ndaki Şehitlik’te düzenlenen törene Milletvekili  Kocamaz’ın yanı sıra Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Fuat Gedik, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ,siyasi partilerin milletvekili adayları, askeri ve mülki erkan, sivil toplum kuruluş temsilcileri, şehit yakınları, gaziler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayramlaşma öncesinde Kur’an-ı Kerim tilaveti yapılırken, Mersin İl Müftüsü Aydın Yığman tarafından da şehitler için dua okundu.

Duaların ardından kent protokolü tarafından şehit mezarlarına karanfiller bırakıldı ve ailelerle bayramlaşıldı.

 

GÜNDEM

GENEL