İYİ PARTİLİ KOCAMAZ, PARTİSİNİN SİLİFKE İLÇE ADAYIYLA ESNAF VE VATANDAŞI ZİYARET ETTİ!

Siyasi partilerin yerel seçim çalışmaları her seçim bölgesinde olanca hızıyla sürüyor. Bu kapsamda İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, partisinin Silifke Belediye Başkan Adayı Ahmet Murat Metin ve partililer ile birlikte vatandaş ve esnafla da bir araya geldi.

İYİ PARTİLİ KOCAMAZ, PARTİSİNİN SİLİFKE İLÇE ADAYIYLA ESNAF VE VATANDAŞI ZİYARET ETTİ!

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, TBMM’deki yoğun çalışmasının ardından Mersin’e gelerek Mersin Merkez ve İlçelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.  Kocamaz, Silifke’de gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Silifke Atatürk Caddesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Silifke’nin nabzını hemşehrilerinin ve esnafın ağzından birebir dinleyen İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Silifke İYİ Parti İlçe Başkanlığı ziyaretinin ardından İlçe Başkanı Medine Gürbüz İslim, Belediye Başkan Adayı Ahmet Murat Metin ve İYİ Parti Teşkilatı ile birlikte Silifke Atatürk Caddesindeki esnafları ve alışveriş yapan vatandaşları ziyaret etti.

Yapılan ziyarette esnaflara hayırlı işler dileyen Milletvekili Kocamaz ve beraberindekiler talep ve önerilerle ilgili de bilgiler aldı.

Esnaflar hayat pahalılığı ve enflasyon nedeniyle sattıkları mallara sık sık zam gelmesinden dolayı, yerine koymakta zorlandıkların vurgularken  vatandaşların ise  alım gücünün her geçen gün azaldığını, kiralarını dahi ödeyemediklerini söylediler.

Ayrıca “Silifke’de Akkuyu Nükleer Santrali’nden dolayı Ruslar’ın olduğunu söyleyen esnaflar,”Bizim insanımız ekonomik olarak çok büyük sıkıntı içerisinde. Ruslar da olmasa biz malımızı kime satacağız”diye dert yandılar.

31 Mart Seçimlerinin çok önemli olduğunu söyleyen İYİ Partili Kocamaz,”Millet olarak geçen yıl elimizdeki fırsatı kaçırdık. Bu sefer kaçırmayalım ve iktidara en azından bir sarı kart gösterelim. Aksi takdirde, herhangi bir özel durum olmazsa 4 yıl daha seçim olmayacak. Bu iktidarın bu liyakatsiz ve beceriksiz kadrolarla şapkadan tavşan çıkarabilmesi de imkansız. Bu güne kadar sorunlara çözüm bulamayanların, bundan sonra çözebileceğine inanmakta aşırı saflık olur” şeklinde konuştu.

Sürekli halkın içinde bir isim olmasına rağmen gezilerini aksatmadan sürdüren Milletvekili Burhanettin Kocamaz, ziyaretleri sırasında esnaflardan büyük ilgi ve destek görüyor.  Kocamaz; ”Ben zaten halkla hep iç içeyim, sürekli onlarla görüşüyorum, sıkıntılarını dinliyorum, elimden geldiğince çözüm üretmeye çalışıyorum” dedi.

Genç, yaşlı herkesin ilgi gösterdiği Kocamaz, Silifke’nin gelişmesinde önemli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin önemine vurgu yaptı.

Esnaf gezisine gün boyu devam eden Milletvekili Kocamaz ve Belediye Başkan Adayı Metin, “Silifke’nin’ tüm sokaklarını gezeceklerini ve elini sıkmadığı vatandaş bırakmayacaklarını” söylediler.

 

GÜNDEM

GENEL