İYİ PARTİ’Lİ KOCAMAZ, HÜKÜMETE SESLENDİ: “ BU ADALETSİZLİĞE SON VERİN !”

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Hükümetin Üniversite mezunu polislere verdiği 3600 ek göstergeden faydalanamayan, 107.000 Lise mezunu emekli polis memurunun sıkıntısını TBMM’ de gündeme getirdi. Milletvekili Kocamaz,” Polislerimiz arasında eşitsizlik ve adaletsizlik yaratan bu problemi bir an evvel çözün, bu haksızlığı ortadan kaldırın!” dedi.

İYİ PARTİ’Lİ KOCAMAZ, HÜKÜMETE SESLENDİ: “ BU ADALETSİZLİĞE SON VERİN !”

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Hükümetin Üniversite mezunu polislere verdiği 3600 ek göstergeden faydalanamayan, 107.000 Lise mezunu emekli polis memurunun sıkıntısını meclis gündemine taşıdı.

Terörle mücadelede ve asayiş konularında birlikte mücadele eden, aynı görevde bulundukları halde, emekli maaşları asgari ücretin altında kalan  polis memurları arasında ayrımcılık yaratan, 3600 ek gösterge katsayısının Lise mezunu polislere de verilmesi gerektiğini ifade eden Kocamaz, Hükümete bir kez daha seslendi.

Kocamaz” Polislerimiz arasında eşitsizlik ve adaletsizlik yaratan bu problemi bir an evvel çözün,bu haksızlığı ortadan kaldırın! Lise mezunu polislerimiz sizden  hayırlı bir haber bekliyor! şeklinde konuştu.

 

GÜNDEM

GENEL