İYİ PARTİ GÜLNAR ADAY TANITIM VE SEÇİM MANİFESTO PROGRAMINDA VATANDAŞLAR SALONA SIĞMADI

İYİ Parti Gülnar Belediye Başkan Adayı Yüksel Çelik’in Aday Tanıtım Manifesto programı Şehit Ertuğrul Ulupınar Kültür Merkezi salonunda gerçekleşti.

İYİ PARTİ GÜLNAR ADAY TANITIM VE SEÇİM MANİFESTO PROGRAMINDA VATANDAŞLAR SALONA SIĞMADI

İYİ Parti Gülnar Belediye Başkan Adayı Yüksel Çelik’in Aday Tanıtım Manifesto programı Şehit Ertuğrul Ulupınar Kültür Merkezi salonunda gerçekleşti.

Gülnar İlçe Başkanlığınca düzenlenen İyi Parti Aday Tanıtım Manifesto programına İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Gülnar İlçe Başkanı Mehmet Ali Şahin, Mahalle Muhtarları, Belediye Meclis Üyesi Adayları, Partililer ve Gülnar Halkı katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.

Kur’an-ı Kerim Tilavetinin okunmasının ardından İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Şahin konuştu.

Şahin; İYİ Parti Gülnar Belediye Başkan Adayı Yüksel Çelik ve Belediye Meclis Üyelerin Gülnar İlçesine yapacağı projelerin Gülnar halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Yerel Seçimin en iyi şekilde değerlendirilmesine gerektiğine vurgu yapan İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz konuşmasında Gülnar’ın makus talihini 31 Martta hep birlikte yeneceğiz dedi.

Milletvekili Burhanettin Kocamaz Aday Tanıtım ve Seçim Manifesto Programında önemli açıklamalarda bulundu.

Kocamaz”2014-2019 Yılları arasında Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ikinci bölgelere hizmet ettik. Yüksel Çelik’le Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak birlikte hizmet ettik. Gülnarlılar Gülnar’a sahip çıkın, Yüksel Çeliğe sahip çıkın, Gülnar hak ettiği hizmeti Yüksel Çeliğin girişimleri ve tecrübesiyle alacaktır. İyi bir aday için İyi bir Belediyecilik için Yüksel Çeliğe sahip çıkın” dedi.

İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri adayları teker teker çağrılarak tanıtıldı.

Belediye Meclis Üyeleri adına Belediye Meclis Üyesi Adayı Ahmet Bal konuşmasında; “İyi Parti Gülnar Belediye Başkan Adayımız Yüksel Çelik ile birlikte Belediye Meclis Üyeleri olarak her mahalleye eşit mesafede hizmet edeceğiz. Belediye Meclis Üyeleri olarak parti rozetimizi çıkartacağız. Hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız. Sizlerden destek bekliyoruz. Destek sizden hizmet bizden” dedi.

İyi Parti Gülnar Belediye Başkan Adayı Yüksel Çelik konuşmasında; İyi Parti Gülnar Belediye Başkan Adayı olarak bir yola çıktıklarını, bu kutlu yolda Belediye Meclis Üyeleri adayları ile birlikte 50 Mahalleye 50 Proje yaparak hizmet edeceklerini söyledi.

Gülnar’ı hep birlikte yönetmeye hazır mısınız diyerek konuşmasına devam eden Başkan Adayı Yüksel Çelik ”Ben ve ekibime destek vermeye var mısınız? Benim aklım Hep Gülnar. Vermiş ve vereceğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından Aday Tanıtım ve Seçim Manifesto Programında hep birlikte birlik ve beraberlik mesajı verildi.

 

GÜNDEM

GENEL