DEVA PARTİSİ MERSİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) , 31 Mart Yerel Seçimlerinde Mersin’de yarışacak belediye başkan adaylarını tanıtarak seçim startını verdi.

DEVA PARTİSİ MERSİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI TANITTI

Mersin’de Deva Partisinin 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için gösterilen Belediye Başkan adayları tanıtıldı.

Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen’in de katıldığı Aday Tanıtım Programı Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Mersin İl Başkanlığında gerçekleştirildi.

Aday Tanıtım Programı toplantısına Belediye Başkan adayları, Mersin İl başkanı, İlçe başkanları, önceki dönem il ve ilçe başkanları, yöneticileri ve partililer katıldı.

Bugün Toroslar’da Belediyecilik anlayışını tamamen kaldıracak olan Deva belediyeciliğini Toros halkıyla tanıştırmak amacıyla Aday olduğunu söyleyen DEVA Partisi Toroslar Belediye Başkan adayı Sultan Aydoğan, Torosları marka kent yapmak , kadın gücü ile şehre değer katmak, şeffaf bir yönetim anlayışı ile halkın yanında olmak ve daha zengin bir Toroslar için mücadelesini sürdüreceğini ifade etti.

Dün olduğu gibi bugünde, yarında hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini dile getiren Aydoğan, “Biz şehrimizi birlikte kalkındıracağız, birlikte yöneteceğiz tüm sorunların çözümü olmak için Toroslar’a deva olmaya geliyoruz” dedi.

Mersin Milletvekili Mehmet Emin Ekmen’de konuşmasında, bugün Mersin’in Mardin ve Hatay ile karşılaştırıldığında Türkiye’nin en çeşitli, en renkli, en güzle şehirlerinden biri olduğunu ama hakkettiği yerde olmadığını vurguladı.

Meclis çalışmaları hakkında da bilgi veren Ekmen, klasik bir muhalefet anlayışını tercih etmediklerini söyledi.

Mersin’in cezalandırılmaya devam ettiğinin altını çizen Milletvekili Ekmen, Yerel yönetimler, ilçe belediyeler,büyükşehir belediyesi ve merkezi iktidarın Mersin’e bugüne kadar ne yaptığını sordu.

Konuşmaların ardından hep birlikte birlik ve beraberlik mesajı verildi.

GÜNDEM

GENEL