MERSİN LİMANI'NDA BÜYÜK OPERASYON: 54 KİLOGRAM KOKAİN ELE GEÇİRİLDİ

Gümrük Muhafaza ekiplerinin Mersin Limanı’nda gerçekleştirdiği operasyon sonucu 54 kilogram kokain ele geçirilirken, 10 kişi ise gözaltına alındı.

Mersin Limanı'nda büyük operasyon: 54 kilogram kokain ele geçirildi

Gümrük Muhafaza ekiplerinin Mersin Limanı’nda gerçekleştirdiği operasyon sonucu 54 kilogram kokain ele geçirilirken, 10 kişi ise gözaltına alındı.

Türkiye'de yapılan birçok operasyon sayesinde, terör örgütlerine ve zehir tacirlerine darbe üzerine darbe vuruluyor... Yapılan operasyonlar iç ve dış güvenliği sağlarken, birçok örgütün çökertilmesi de güdeme geliyor. 

Bu kapsamda da bir operasyon ise Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekipleri tarafından Mersin Limanı'nda yapıldı.

Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekipleri, Mersin Limanı'nda gerçekleştirdikleri operasyon sonucu 54 kilogram kokain ele geçirdi. Olayla ilgisi bulunan 10 kişi Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatlarıyla gözaltına alındı.

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, sosyal medya hesabından, Mersin Limanı'nda gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonuna ilişkin paylaşım yaptı.

Toplum sağlığı ile ülkenin geleceği olan gençleri korumaya kararlı olduklarına işaret eden Bolat, Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerinin Mersin Limanı'nda gerçekleştirdiği operasyon sonucu 54 kilogram kokainin ele geçirildiğini aktardı.

Bolat, olayla ilgisi bulunan 10 kişinin Mersin Cumhuriyet Başsavcılığının talimatlarıyla gözaltına alındığını bildirirken, "Toplumların sosyal ve kültürel yapısını bozan, ekonomik zararlarıyla beraber insan sağlığı için büyük tehdit oluşturan uyuşturucu ile mücadelemizi kararlılıkla sürdüreceğiz. Başarılı operasyonlarına bir yenisini ekleyen Gümrük Muhafaza ekiplerimizi yürekten tebrik ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

GÜNDEM

GENEL