İYİ PARTİLİ KOCAMAZ; BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI İLE GÜLNAR, MUT VE SİLİFKEDE ESNAF ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Belediye Başkan Adaylarına destek olmak için her gün Mersin merkez ve farklı ilçelerde esnaf ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Milletvekili Kocamaz bir günde Gülnar, Mut ve Silifke İlçesinde partililer ile birlikte pazar yeri içerisinde esnafları ziyaret etti vatandaşları dinledi.

İYİ PARTİLİ KOCAMAZ; BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI İLE GÜLNAR, MUT VE SİLİFKEDE ESNAF ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

31 Mart yerel seçimlerine 22 gün kalırken  Belediye Başkan adaylarının saha çalışmaları ise hız kazandı.

Partisinin Belediye Başkan Adaylarına destek olmak için her gün farklı bir ilçe ve mahallede, toplumun farklı kesimleri ile bir araya gelen İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, son olarak  Gülnar, Mut ve Silifke İlçesinde partililer ile birlikte  pazar yeri içerisinde esnafları ziyaret etti, vatandaşları dinledi ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nede ile emekçi kadınlara çiçek dağıttı.

Milletvekili Kocamaz ilk olarak,  İl Başkanı Av. Suat Şahin, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Bülent Özkan ve Teşkilatla birlikte Gülnar İlçesini ziyaret ederek, İlçe Başkanı Mehmet Ali Şahin, Gülnar Belediye Başkan Adayı Yüksel Çelik ve Meclis Üyesi Adaylarıyla Gülnar Pazarını dolaştı. Pazardaki kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak, esnaflara hayırlı işler diledi.

Esnafların sıcak ve samimi ilgisi ile karşılaşan Kocamaz ve partililer,  vatandaşların ve esnafların talep ve önerilerini dinledi.

İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz, Gülnar ziyaretinin ardından İl Başkanı Av. Suat Şahin, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Bülent Özkan ve Teşkilatla birlikte Mut İlçesini ziyaret ederek,  Belediye Başkan Adayı Murat Orhan’ın Proje ve Meclis Üyesi tanıtım toplantısına katıldı.

Katılımın oldukça yüksek olduğu İYİ Parti Mut Belediye Başkan Adayı Murat Orhan’ın Proje ve Meclis Üyesi tanıtım toplantısında saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından İYİ Parti Mut İlçe Başkanı Zeynep Gürdal Köse yaptığı konuşmada 31 Mart’ta Mut’ta güneş yeniden doğacak dedi.

İYİ Parti Mersin İl Başkanı Suat Şahin’de konuşmasında İYİ Belediyeciliğin Mut’a hakim olacağının meydanlardan tüm Mut’ verdiğini söyleyerek artık Mut sahipsiz değil dedi.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimin çok önemli olduğunu söyleyerek konuşmasına başlayan, İYİ Parti Mersin Milletvekili Burhanettin Kocamaz; “ Mut’ta başlamak üzere, Mersin’in tüm ilçelerinden başlamak üzere bu iktidara Mersin’den bir mesaj vereceğiz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Bülent Özkan, 31 Mart’ta Büyükşehir Başta olmak üzere tüm İlçelerde birlik ve beraberlik içerisinde hür ve müstakil şekilde Mersin genelinde İYİ Belediyeciliğin hakim olacağını vurguladı.

Son olarak konuşan Belediye Başkan Adayı Murat Orhan’da kalabalık tarafından büyük bir çoşku içerisinde yaptığı konuşmasında Mut’a yapacağı projelerini anlattı ve 1 Nisan sabahında İYİ bir güne uyanarak  bu meydanda zaferlerini kutlayacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Meclis Üyeleri tanıtılarak hep birlikte birlik ve beraberlik mesajı bu kez de Mut’ta verildi.

Milletvekili Kocamaz son olarak İl Başkanı Av. Suat Şahin ile beraber Silifke İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, yeni atanan İlçe Başkanı Ümmet Kuşcu’yu tebrik edip hayırlı olsun dileklerini ilettiler. İlçe teşkilatı ziyaretinin ardından Silifke İlçe Belediye Başkan Adayı Ali Özgür ve teşkilat ile birlikte  Silifke merkezde bulunan esnafları ziyaret edildi.

Oldukça sıcak ve samimi karşılanan Milletvekili Kocamaz ve partililer , 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi için destek istedi.Kocamaz ve partililer  Esnafa kolaylıklar dileyerek, pazar yerinden ayrıldı.

 

GÜNDEM

GENEL