AİLE KATLİAMININ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI : TARTIŞTIĞI EŞİNİ ÖLDÜRDÜ, OĞLU VE DAMADINI YARALADI!

Gaziantep'te aile içi tartışma kanlı bitti. Cinnet getiren bir kişi eşini öldürdü, oğlu ve damadını silahla yaraladı.46 yaşındaki adamın eşini ve oğlunu vurduktan sonra elinde tüfekle sokakta damadını aradığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

Aile katliamının görüntüleri ortaya çıktı : Tartıştığı eşini öldürdü, oğlu ve damadını yaraladı!

Gaziantep'te bir kişi eşini öldürdü, oğlu ve damadını silahla yaraladı.

Dehşete düşüren olay, akşam saat 22.00 sıralarında Şehitkamil ilçesi Belkız Mahallesi'nde meydana geldi.

İddiaya göre, yaşadıkları evdeki aile içi tartışma sonrası cinnet getiren Halil Ö, eline aldığı tüfekle eşi 44 yaşındaki Zeynep Ö, 15 yaşındaki oğlu İ. E.Ö. ve damadı Hanifi Bozkurt'a ateş etti.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Olay sonrası tüfekle vurulan eş Zeynep Ö.hayatını kaybederken oğul ile damat Hanifi Bozkurt ise ağır yaralandı.

Aile içi tartışmada eşini öldürdükten sonra oğlunu yaralayan Halil . isimli şahsın, elinde tüfekle sokak boyunca damadını aradığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

Görüntülerde bir aracın arkasına saklanan yaralı damadını bularak öldürmek isteyen şahsın, olay yerine gelen polisleri görünce tüfeğini yere bırakıp teslim olması ve sonrasında da yaralı oğlunun ambulansa taşınma anları da saniye saniye yer aldı.

Görüntülerde, zanlının elinde silahla markete girerek damadını ararken "yaralı nereye gitti" diye bağırdığı anlar ve teslim olduktan sonra çevredeki vatandaşların zanlıya tepki gösterme anları da dikkat çekti.

 

GÜNDEM

GENEL